Obrazy do wnętrz

Obrazy do wnętrz

Styl i charakter wnętrza definiują odpowiednio dobrane do niego dodatki. To właśnie dekoracje i dzieła sztuki tworzą specyficzny klimat w domach, mieszkaniach, miejscach pracy i spotkań. Nietuzinkowe akcesoria, barwne tekstylia i intrygujące obrazy nadają wnętrzom indywidualnego wyrazu i oryginalnego wydźwięku.

W e-galerii Kobylarz prezentuję autorskie obrazy do wnętrz malowane farbami olejnymi i UV na płótnie oraz drukowane ilustracje cyfrowe. Proponuję jedynie unikalne, niepowtarzalne dzieła sztuki inspirowane różnymi tematami i motywami. Jestem pewna, że w kalejdoskopie obrazów w mojej galerii znajdziesz dzieło, które skradnie Twoje serce.

Maluję obrazy do wnętrz na indywidualne zamówienie. Współpracuję z osobami prywatnymi, architektami wnętrz i pracowniami projektowymi. Dopasowuję motywy i barwy swoich dzieł do przedstawianych koncepcji i wizualizacji wnętrz. Tworzę obrazy idealnie komponujące się z osobowościami, temperamentami i duszami klientów. 

 

Obrazy do wnętrz
Obrazy do salonu

Obrazy do salonu

Salon powinien być najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem domu i mieszkania. Warto nadać mu wyrazu intrygującym i przyciągającym wzrok obrazem. Wśród oferowanych przeze mnie dzieł znajdziesz obrazy do salonu urządzonego w każdym stylu. Pejzaże z wykorzystaniem perspektywy, charyzmatyczne portrety i hipnotyzujące abstrakcje to tylko niektóre prace mojego autorstwa, które uważam za idealne dzieła do ozdoby salonu.

Obrazy do sypialni

Obrazy do sypialni

Sypialnia – to tu odpoczywa się, śpi i spędza intymne chwile z ukochanymi. To niewątpliwie ważne pomieszczenie doskonale dekorują sensualne, delikatne obrazy o charakterze uspokajającym, relaksującym i wyciszającym. Melancholijne pejzaże, terapeutyczne abstrakcje i subtelne akty to najchętniej wykorzystytwane przeze mnie motywy na obrazy do sypialni. W kategorii prezentuję autorskie dzieła sprzyjające regneracji i odpoczynkowi od nieustannego biegu.

Obrazy do kuchni

Obrazy do kuchni

Kuchnia jest sercem każdego domu i mieszkania. Zdecydowanie najlepiej pasują do niej obrazy kojarzące się ze smakami i zapachami, a także wspomnieniami z dzieciństwa. Z tego względu, w kategorii obrazy do kuchni umieściłam między innymi dzieła z martwą naturą, krajobrazami wiejskimi czy kwiatami. Obrazy z tej grupy inspirują do przygotowywania posiłków z pasją i rozmachem, jak również wspólnego zasiadania przy stole w gronie najbliższych.

Obrazy do wnętrz galeria