Ilustracje na zamówienie

W sztuce XXI wieku klasyka łączy się z nowoczesnością, a tradycyjne techniki malarskie i rzeźbiarskie wspierane są komputerowo. Koncepcje dzieł powstają w programach graficznych, efekty planowanych prac prezentuje się przy pomocy foto realistycznych wizualizacji, a elementy instalacji artystycznych drukuje się w 3D.

Podobnie jak inni współcześni artyści, chętnie wykorzystuję możliwości, jakie dają mi nowoczesne technologie. Z tego względu, tworzę nie tylko klasyczne malowidła na płótnie czy ścianach, ale również ilustracje komputerowe w zaawansowanych programach graficznych. Moje cyfrowe dzieła w niczym nie ujmują tym malowanym ręcznie.

Wykonuję autorskie ilustracje komputerowe na potrzeby wydawców portali, stron internetowych, magazynów drukowanych, podręczników, atlasów, katalogów i książek oraz firm czy klientów indywidualnych. Tworzę obrazy rastrowe i wektorowe z duszą i charakterem, których próżno szukać u grafików komputerowych – cyfrowe ilustracje z mojej galerii to prawdziwe dzieła sztuki. 

Ilustracje na zamówienie
Ilustracje komputerowe

Ilustracje komputerowe

Wykonuję ilustracje komputerowe na indywidualne zamówienie. Maluję zwierzęta, rośliny, ludzi, przedmioty, miejsca, sytuacje, abstrakcje i wiele innych. Jestem w stanie zainspirować się niemalże każdym tematem i współpracuję tak z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Zapraszam do dialogu w celu omówienia oczekiwań co do ilustracji – staram się spełniać nawet te najśmielsze! Satysfakcja klienta jest moim priorytetem.

Ilustracje wektorowe

Ilustracje wektorowe

Grafiki wektorowe można dowolnie kadrować, powiększać i zmniejszać bez strat na jakości, co jest szczególnie ważne w przygotowywaniu ich do druku. Z tego względu, ilustracje wektorowe rekomenduję szczególnie wydawcom książek, podręczników i magazynów oraz firmom potrzebującym obrazów na strony www czy do materiałów reklamowych. Uważnie wsłuchuję się w wizje i oczekiwania klientów, tworząc wektory skrojone na miarę ich potrzeb.

Ilustracje do książek

Ilustracje do książek

Zajmuję się ilustrowaniem książek dla dzieci i dorosłych, podręczników, zeszytów ćwiczeń, encyklopedii, katalogów i atlasów. Tworzę zarówno obrazy przekazujące wiedzę, jak i klimatyczne ilustracje mające zdobić i uzupełniać treści. Moje ilustracje do książek wyróżniają się na tle innych charakterystycznym, indywidualnym stylem i wysoką wartością artystyczną. Zapraszam do współpracy wydawnictwa tradycyjne i cyfrowe.

Ilustracje komputerowe realizacje

Ilustracje na zamówienie realizacje

Ilustracje na zamówienie 3
Ilustracje na zamówienie 4
Ilustracje na zamówienie 2
Ilustracje na zamówienie 5