Wynajem obrazów

Wynajem obrazów

Oryginalne dzieła sztuki nadają wnętrzom charakteru. Nie zawsze jednak opłaca się kupować je na własność. Często przestrzenie, jakie pragniemy ozdobić obrazami, mają bowiem charakter tymczasowy.

Znajdują się wśród nich wynajmowane mieszkania i biura, plany zdjęciowe oraz miejsca organizacji różnego rodzaju eventów artystycznych i kulturalnych. Dzieł sztuki do ich dekoracji nie trzeba nabywać na własność – rozwiązaniem jest wynajem obrazów. 

Niemalże wszystkie obrazy w galerii Kobylarz podlegają wynajmowi okolicznościowemu. Wynajmuję moje dzieła sztuki zarówno na doby, jak i dłuższe okresy, od miesiąca do nawet roku czy dwóch lat. Przy sprzedaży, pomniejszam wartość obrazu o poniesione wcześniej koszty jego wynajmu.

 

Wynajem obrazów
Obrazy nowoczesne

Obrazy nowoczesne

Jestem wszechstronną artystką, która inspiruje się różnymi typami sztuki. Lubię tworzyć obrazy nowoczesne oparte na abstrakcjach i autorskich wariacjach na temat klasycznych motywów takich jak pejzaże, portrety czy martwa natura. Moje obrazy można wynajmować na krótkie i długie okresy – dzieła, które pode Proponuję wynajem obrazów nowoczesnych zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. 

Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie

Oryginalne dzieła sztuki potrafią stworzyć klimat w każdym miejscu. Klasyczne obrazy na płótnie dopełniają przestrzeń, dodając jej głębi i charakteru. Jako artystka potrafię dobierać obrazy na wynajem do temperamentów klientów oraz stylistyki wnętrz i przestrzeni, w  jakich zamierzają je zastosować. Umożliwiam zakup wynajmowanych obrazów na własność, obniżając ich wartość o dotychczasowo poniesiony koszt wynajmu. 

Obrazy olejne

Obrazy olejne

Malarstwo olejne jest ponadczasowo eleganckie i ekskluzywne. Niestety, na tworzone tradycyjnymi technikami obrazy olejne mogą pozwolić sobie jedynie najbardziej zamożne osoby. Dzięki świadczonej przeze mnie usłudze wynajmu takich dzieł, niemalże każdy może cieszyć oko oryginalnymi obrazami olejnymi. Proponuję malowidła do domów i mieszkań oraz przestrzeni biurowych i publicznych na wynajem na dowolne okresy.