malarstwo dekoracyjne

Malarstwo ścienne

Wszechstronni artyści tworzą dzieła nie tylko na płótnie, ale i wielu innych powierzchniach. Szczególnie ciekawe efekty osiągają malując na ścianach we wnętrzach i na elewacjach budynków. Malarstwo ścienne jest sztuką użytkową, którą warto pokochać zarówno za jej walory artystyczne, jak i praktyczne.

Moje malarstwo ścienne to oryginalny sposób na ozdobienie przestrzeni w domu czy mieszkaniu i nie tylko. Obrazy, które tworzę to unikalne, klimatyczne dekoracje do wyjątkowych wnętrz.  Malowidła ścienne z wykorzystaniem perspektywy optycznie powiększają przestrzeń i przenoszą w barwne światy z sennych marzeń.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio wykonanych obrazów ściennych i grafitti. Oferuję malarstwo ścienne dekoracyjne i artystyczne na zamówienie klientów indywidualnych, firmowych i organizacji publicznych. Zachęcam do skontaktowania się ze mną i omówienia szczegółów dotyczących współpracy. 

 

Malarstwo ścienne

W moim malarstwie pojawiaja się możliwości widzenia obrazu w dualu, czyli podwójnego na tej samej powierzchni w 2d oraz 3d. Widoczność w oświetleniu UV dla obrazu zmienia kolor.

Maluję w efekcie 2d i 3d dla malarstwa 3d chromadepth i jest to efekt widoczny w specjalnym oświetleniu UV w okularach 3d chromadepth w przestrzeni, czyli obraz jakby wychodzi z przestrzeni płaskiej 2d i tworzy efekt przestrzenny.

Malarstwo ścienne 1
Malarstwo ścienne 2
Malarstwo ścienne 3
Malarstwo dekoracyjne ścienne 3D Chromadepth

Malarstwo dekoracyjne ścienne

3D Chromadepth

Jak oryginalnie ozdobić ścianę w salonie, kuchni lub pokoju dziecka? Doskonałą alternatywą dla zwykłej farby, okładziny czy fototapety jest ozdobne malowidło ścienne. Oferuję malarstwo dekoracyjne ścienne zgodne z wizjami i oczekiwaniami klientów. Maluję naturę, ludzi, wzory i motywy z popkultury różnego typu farbami, również z luminoforem odbijającym światło UV w technologii 3D Chromadepth.

Malowidła ścienne artystyczne

Malowidła ścienne artystyczne

Malarstwo realistyczne

Jestem artystką tworzącą wielkoformatowe obrazy ścienne na elewacjach i ścianach wewnętrznych budynków. Nadaję barw szarym przestrzeniom miejskim i nieciekawym bryłom, które dzięki mojemu malarstwu zyskują  na potencjale i wartości. Tworzę malowidła ścienne artystyczne nawiązujące do historii, charakteru i klimatu miejsc, w jakich powstają. Doskonale odczytuję intencje moich klientów malując dla nich obrazy z ich marzeń.

Dekoracje ścian

Dekoracje ścian

Poza wielkoformatowymi obrazami ściennymi tworzę również subtelne dekoracje ścian. Maluję geometryczne wzory, motywy roślinne czy kaligraficzne cytaty uzupełniające istniejące wykończenia ścian wewnętrznych i elewacyjnych. Oferuję także malowanie dekoracji o charakterze reklamowym oraz ozdób na wystawy VM dla rożnego rodzaju punktów handlowych i usługowych. Zachęcam do zapoznania się z portfolio moich prac.