obrazy 3D Chromadepth

3D Chromadepth

Odbijające światło UV farby z luminoforem zapoczątkowały rozwój malarstwa iluzjonistycznego 3D Chromadepth. Dzięki pracy w świetle ultrafioletowym i okularach 3D, współcześni artyści tworzą imponujące, świecące w ciemności obrazy z efektem trójwymiaru, które dosłownie przenoszą w inną rzeczywistość! 

Malowaniem farbami UV zainteresowałam się x lat temu. Od tego czasu regularnie organizuję prezentacje malarstwa iluzjonistycznego i wykonuję przestrzenne obrazy luminescencyjne techniką 3D Chromadepth na zamówienie. Malowidła te uwielbiam za to, że wyglądają efektownie zarówno za dnia, jak i w nocy i prezentują się świetnie nawet oglądane gołym okiem.

Tworzę wielkoformatowe obrazy UV w klubach muzycznych, kawiarniach i restauracjach oraz na prywatnych posesjach. W galerii Kobylarz prezentuję wiele przeznaczonych na sprzedaż dzieł przestrzennych wykonywanych techniką 3D Chromadepth. Zapraszam do zapoznania się z moimi obrazami. Ostrzegam – można rozpłynąć się w zachwycie! 

 

3D Chromadepth
Malarstwo iluzjonistyczne

Malarstwo iluzjonistyczne

Przy pomocy techniki 3D Chromadepth mogę samodzielnie kreować nowe światy i rzeczywistości – przenoszę w nie bez okularów VR! Malarstwo iluzjonistyczne, czyli sztuka kreowania trójwymiarowych obrazów na płaskich powierzchniach to jedna z moich największych pasji. Zapraszam do zamawiania przestrzennych malowideł UV do klubów, dyskotek, kawiarni, domów i mieszkań oraz na różnego rodzaju eventy kulturalne.

Obrazy przestrzenne 3D

Obrazy przestrzenne 3D

Luminescencyjne obrazy UV wykonywane techniką 3D Chromadepth wyglądają imponująco zarówno za dnia (realistycznie), jak i po zmroku (iluzjonistycznie). Podświetlone ultrafioletem, efektownie świecą w ciemnościach, a oglądane przez okulary 3D sprawiają wrażenie trójwymiarowych. Zapierające dech w piersiach autorskie obrazy przestrzenne 3D polecam klientom ceniącym sobie wyjątkowe dzieła i osobliwości sztuki współczesnej.

Obrazy 3d na ścianę

Obrazy 3d na ścianę

Trójwymiarowe obrazy malowane farbami UV przy pomocy techniki 3D Chromadepth wykazują zdolność optycznego powiększania przestrzeni. Prezentowane w e-galerii Kobylarz obrazy 3D na ścianę świetnie sprawdzają się w nowoczesnych salonach, sypialniach, łazienkach czy pokojach dziecięcych. Polecam je także do miejsc, w których organizowane są różnego rodzaju eventy oraz przestrzeni kreatywnych i edukacyjnych.