drukowanie obrazów

Drukowanie obrazów

W sztuce współczesnej nie brakuje artystów tworzących jedynie przy pomocy technik komputerowych. Ich dzieła, podobnie jak malowane na płótnie obrazy czy wystawiane w galeriach rzeźby, zasługują na odpowiednią ekspozycję. Aby zaprezentować je nie tylko w formie cyfrowej, ale i fizycznej, należy je najpierw wydrukować. 

Można tego dokonać za pośrednictwem mojej galerii online. Oferuję wysokiej jakości wydruki oryginalnych obrazów komputerowych na płótnie i papierze. Drukuję ilustracje wektorowe, fotografie i manipulacje graficzne na potrzeby artystów, menadżerów, instytucji kultury i sztuki oraz osób prywatnych. 

 

drukowanie obrazów
Drukowanie obrazów

Drukowanie obrazów

Nie istotne, czy jesteś twórcą planującym wystawę swoich dzieł czy osobą prywatną, która chce wydrukować ilustracje komputerowe ulubionego artysty – pomogę Ci w uzyskaniu obrazów pod fizyczną postacią. Oferuję drukowanie obrazów cyfrowych, zdjęć i grafik na płótnie i papierze.  Drukuję szybko, sprawnie i estetycznie.

Obrazy do druku

Obrazy do druku

W galerii Kobylarz prezentuję kolekcję autorskich obrazów, zdjęć i grafik do obróbki cyfrowej i drukowania. Proponuję komputerowe ilustracje i obrazy do druku, które można wykorzystywać na tysiące różnych sposobów. Oferowane przeze mnie obrazy nadają się do tworzenia grafik, zaproszeń, kartek z życzeniami czy obrazów do wnętrz.

Obrazy na prezent

Obrazy na prezent

Wspólne zdjęcie z wakacji, grafika z inspirującym cytatem mentora czy plakat z podpisem ulubionego artysty to idealne obrazy na prezent z okazji urodzin czy imienin. Przeniesione przeze mnie na płótno lub papier ilustracje cyfrowe możesz podarować przyjacielowi, członkowi rodziny, współpracownikowi czy ukochanej osobie. 

Drukowanie obrazów 1
Drukowanie obrazów 6
Drukowanie obrazów 8
Drukowanie obrazów 2
Drukowanie obrazów 7
Drukowanie obrazów 9
Drukowanie obrazów 3
Drukowanie obrazów 5
Drukowanie obrazów 8