Kartki pocztowe

Kartki pocztowe

karki świąteczne, kartki wielkanocne, kartki okolicznościowe malwoane w komputerze i drukowane na pięknym papierze

czytaj dalej

Kosze wiklinowe

Kosze wiklinowe – ręcznie robione. Dzieła ? Ręczne tworzenie koszy. Chałupnictwo. Producent polski. Stała współpraca. Nadzór autorski. Szkolenia. Współpraca na poziomie tworzenia koszy, jak też zakupów, realizacji kolejnych wzorów oraz dodatków. Wspołpraca z producentami wstążek, celofanu, kokardek. Produkcja wstążek lnianych i kokardowych. Produkcja samych kokard.

czytaj dalej
Najlepsi oferteo

Najlepsi oferteo

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali o nas w Oferteo.pl.

czytaj dalej
Obrazy religijne ręcznie malowane

Obrazy religijne ręcznie malowane

Jeden z uczestników Festiwalu Młodych, Giuseppe Tomarchio z Mascali (Catania, Włochy), poczuł się przynaglony, by w momencie zmieniania kwiatów przy tejże figurze Matki Bożej w bocznej nawie kościoła w Medziugorju podejść do niej i z bliska ją sfoto­grafować telefonem komórkowym.

czytaj dalej
Kopia obrazu psa

Kopia obrazu psa

Kopia obrazu dla Ciebie?
Kopia obrazu Psa
Reprodukcja psa dla ciebie?

Nawet jeśli mamy zdjęcie słabej jakości, ciemne, lub posiada wiele elementów dodatkowych zbędnych przeszkadzających dla namalowania danego elementu.

czytaj dalej
Tamara Łempicka reprodukcje

Tamara Łempicka reprodukcje

Art deco, czyli sztuka w wydaniu codziennym to styl, który dominował w malarstwie oraz szeroko pojętej sztuce w latach 20 i 30 XX wieku. Ta, tak zwana moda użytkowa szybko zdobyła spore grono przychylnych odbiorców, dzięki czemu miała szansę na pełnię rozkwitu.

czytaj dalej
Mój ślub :)

Mój ślub 🙂

Najpiękniejszy Dzień w Moim Życiu.Energia i Szczęście w Pełni! Coś niesamowitego i Jedynego w Swoim Rodzaju. Mam wspaniałego męża i szczęście.

czytaj dalej
Obrazy abstrakcyjne

Obrazy abstrakcyjne

Obrazy abstrakcyjne na zamówienie i ich moc we wnętrzach Kontakt ze sztuką abstrakcyjną nie jest zarezerwowany dla znawców. Niejednokrotnie emocje,...

czytaj dalej