Jak dopasować obraz do wnętrza?

Od ponad 15 lat maluję obrazy i dopasowuję je do potrzeb każdego wnętrza. Tworzę unikatowe malarstwo ręcznie z najwyższą starannością o każdy detal. Tak aby przebywanie w przestrzeni prywatnej czy zawodowej było komfortowe, przyjemne i twórcze.

Bardzo ważna przy doborze obrazu jest jego stylistyka oraz emocje jakie przekazuje. Patrzymy na niego codziennie, przechodzimy obok, zatrzymujemy się przywołując pozytywne skojarzenia, które chcemy aby żyły w nas i tworzyły harmonię z wnętrzem. Istotna jest również odpowiednio dobrana kolorystyka spójna z charakterem wnętrza oraz jego rama, która kształtuje styl i podkreśla rolę wnętrza.

Dlatego przed malowaniem zwracam szczególną uwagę na funkcjonalność obrazów, które muszą pasować do wnętrza i być estetyczne wizualnie. Długo rozmawiam o ich docelowym przeznaczeniu, historii, które przedstawiają i umiejscowieniu. Zwracam też uwagę na oświetlenie wnętrza oraz samego obrazu.

Twoje wnętrze to sztuka, która zasługuje na wyjątkowy obraz

 

Katarzyna Kobylarz

Realizacje 2018

Konserwacja Buśno luty- kwiecień 2018

Realizacja 5 obrazów do apartamentu czerwiec-lipiec 2018

Współpraca z biurem projektowym Pani Elżbiety Hap Susik z Rzeszowa.

Prywatny apartament malarstwo 3d chromadepth2018 lipiec-sierpien 2018

Folder Love Art – wystawa sierpień – wrzesień 2018

Ekspozycja wystawa i wernisażu mnie w pracowni w specjalnym labiryncie 3d realizowana wystawa wraz z aranżacją lampami retro i z odzysku z recyklingu, lampy powstały z 300 letniego drewna, firma Light My Fire.

Wyślij zapytanie

Pin It on Pinterest

Share This