Rzeźba

Rzeźba

Nie ulega wątpliwości, że rzeźba jest jedną z najbardziej efektownych form sztuki. Możliwość poznawania z różnych perspektyw, świadomość złożonego procesu powstawania i namacalność sprawiają, że rzeźba jest szanowana i podziwiana nawet przez osoby, które nie przepadają za sztuką.

Tworzenie dzieł w trójwymiarze, choć trudne i czasochłonne, sprawia współczesnym artystom wielką satysfakcję. Osobiście, uwielbiam kreować rzeźby. Tworzenie dzieł sztuki 3D jest zajęciem, które działa na mnie kojąco i pozwala mi oderwać się od problemów dnia codziennego.

W portfolio moich prac znajdują się zarówno klasyczne rzeźby w gipsie czy drewnie, takie jak np. figury geometryczne i postaci, jak i nowoczesne instalacje artystyczne o charakterze abstrakcji. Z ogromną przyjemnością wykonuję rzeźby wielkoformatowe i dekoracyjne na indywidualne zamówienia klientów.   

 

Rzeźba
Makiety i rzeźby wielkoformatowe

Makiety i rzeźby wielkoformatowe

Dzieła sztuki 3D dekorują przestrzenie takie jak parki, skwery, place, woonerfy czy podwórza. Projektuję i tworzę rzeźby wielkoformatowe, które rekomenduję m.in. organom zajmującym się planowaniem przestrzeni publicznych, pracowniom projektowym i architektury krajobrazu oraz właścicielom nieruchomości komercyjnych, biurowych i mieszkaniowych. Zachęcam do zapoznania się z autorskimi rzeźbami wielkoformatowymi prezentowanymi w galerii.

Rzeźba na zamówienie

Rzeźba na zamówienie

Projektuję i tworzę rzeźby na zamówienie organów administracji publicznej, firm i osób prywatnych. W swoich dziełach odnoszę się do zasugerowanych przez klientów wydarzeń i postaci historycznych, emocji czy motywów, przepuszczając je przez własną wrażliwość artystyczną.  Niemalże każda rzeźba na zamówienie mojego autorstwa spotyka się z pozytywnym odbiorem. Moje formy nie tylko zdobią, ale i nadają tożsamość z pozoru zwyczajnym miejscom i wydarzeniom. 

Rzeźba nowoczesna

Rzeźba nowoczesna

Kto powiedział, że można rzeźbić tylko w glinie czy drewnie? W sztuce współczesnej wyróżnia się tysiące ciekawych technik, dających pole do popisu kreatywnym rzeźbiarzom!  Rzeźba nowoczesna to mój konik – tworzę nie tylko współczesne dzieła 3D, ale również instalacje i scenografie na eventy i wydarzenia publiczne. W e-galerii Kobylarz prezentuję portfolio prac rzeźbiarskich dla kolekcjonerów sztuki. Oferuję także tworzenie nowoczesnych rzeźb i instalacji na indywidualne zamówienie. 

Rzeźba na zamówienie 1
Rzeźba na zamówienie 4
Rzeźba na zamówienie 9
Rzeźba na zamówienie 2
Rzeźba na zamówienie 5
Rzeźba na zamówienie 10
Rzeźba na zamówienie 3
Rzeźba na zamówienie 6
Rzeźba na zamówienie 7
Rzeźba na zamówienie 8
Rzeźba na zamówienie 1
Rzeźba na zamówienie 4
Rzeźba na zamówienie 9
Rzeźba na zamówienie 2
Rzeźba na zamówienie 5
Rzeźba na zamówienie 10
Rzeźba na zamówienie 3
Rzeźba na zamówienie 6