Realizacje 2019

Charakter wnętrza to nie tylko dobór kolorystyki, designerskich mebli czy operowanie światłem, ale także „dekoracje”, w tym te najszlachetniejsze, czyli sztuka. Nasza galeria potrafi do każdego wnętrza dopasować obrazy, które w znaczący sposób wpłyną na nastrój pomieszczeń. Tak można powiedzieć, ale jeśli odwrócimy system uporządkowania elementów w przestrzeni, odnajdziemy plan podporządkowani sobie rzeczy do emocji, a co za tym idzie do przedmiotów i zechcemy posiadać takie emocje i rzeczy, które dają nam to, co potrzebujemy.

Sztuka daje nam dokładnie to, co zawsze potrzebujemy 

Odbicie emocji, naszych i innych ludzi, naszego życia. Dlaczego? Spróbuje powiedzieć to lub odsłonić przynajmniej jeden akt sztuki, która dzieje się na deskach mojego teatru rzeczywistości.
Obraz – to może być portret ojca, dziadka, pradziadka, domu, w którym mieszkaliśmy… Czy to nie wywołuje emocje? A jeśli są to hiperrealistyczne prace? A jeśli dodane są atrybuty, jakie zawsze nasza bliska osoba posiadała, towarzyszyły jej, ect.

Zauważcie ze rzecz i posiadanie to nie mebel, zasłona, a klimat, kolorystyka i zawsze obraz to taki rezultat naszych celów, pragnień, marzeń, spraw, docenień, zrozumienia, uchwalenia, zdobywania.

Ile razy mieliśmy jakieś zdjęcie np. wymarzonego domu, na który patrzyliśmy nawet przypadkiem, plaży, miejsca a za kilka lat tam byliśmy lub marzenie nasze się spełniło… Obrazy spełniają marzenia…

Obrazy wywołują emocje!

Galeria Kobylarz stawia na emocje, jakie wywołuje w nas sztuka. Tworzymy obrazy dla klientów indywidualnych, uwzględniając każdorazowo indywidualne preferencje w portretach czy martwej naturze. Chętnie podejmujemy się tworzenia obrazów abstrakcyjnych, realistycznych oraz tworzymy portrety ze zdjęć. Dla klientów instytucjonalnych proponujemy abstrakcje w kolorystyce i klimacie najbardziej sprzyjającym pracownikom i gościom firm, czyli np. serie biało-czarnych obrazów, sepia czy gwasz, stylistyka jest przecież dowolna.

Realizacje szyte na miarę

Z przyjemnością realizuję zlecenia oparte o fotografie np. osób czy zwierząt. Chętnie wykonam reprodukcje starych, bliskich sercu obrazów, których nie da się już restaurować. Uwieczniam na płótnie wizerunki ważnych dla klientów członków rodziny. Obrazy tworzę ze zdjęć, szkiców lub innych obrazów. Tworzę obrazy bliskie sztuce sakralnej, abstrakcje, krajobrazy oraz portrety reprezentacyjne, popiersia, portrety ślubne, zbiorowe i portrety realistyczne.
Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat oczekiwań, przybliżę możliwości na spotkaniu lub podczas rozmowy, która jest finalizacją podpisania umowy współpracy.

Ważne!

Warunki współpracy:

Podpisuję umowy współpracy oraz wystawiam paragony zadatkowe, zaliczkowe, końcowe oraz faktury a na koniec współpracy otrzymują Państwo niejednokrotnie ode mnie certyfikat oryginalności, podpisany i podbity pieczątką mojej firmy, co jest gwarancją autentyczności i wartości dzieła na rynku polskim i światowym.
Już nie mogę doczekać się kolejnych wyzwań, śmiało dzwońce, płatności rozbijam na tury wpłat, zachęcam do stworzenia indywidualnych warunków współpracy.

„BO Życie to pasja POZNAWANIA tego CO NAM potrzeba”

Obraz Życia nam TO DAJE…

2019 Realizacje dla Klientów indywidualnych

Portret Matki Bożej i jej zdjęcie (link do inspiracji – trzw prawdziwe zdjęcia z objawienia)

“Niech oczy Maryi będą zawsze na was zwrócone, niech was poruszają aż do łez skruchy, niech towarzyszą waszym krokom, strzegą waszej przyszłości i waszego zbawienia!
O Matko i Królowo Pokoju, zwracaj w każdym momencie ku nam Twe miłosierne oczy. Amen”. (Diakon Franco Sofia)

Źródło: Echo Medziugorja: Zdumiewający Wizerunek (fragmenty). Nr 270 – lipiec 2010
Zdjęcie zrobione przez Włocha Giuseppe Tomarchio z Mascali (Catania),podczas pielgrzymki na Festiwal Młodych. Jak wyglada Twarz Matki Bozej sami widzicie na fotce drugiej. Nie byłoby w tym jeszcze nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Giuseppe robił to zdjęcie komórką.

1 sierpnia 2009r o godz.15.06. w kościele w Medziugorju i robił zdjęcie figury, która stoi w prawej nawie. Każdy, kto był w Medziugorje wie jaka figura tam stoi. Po zrobieniu zdjęcia nie sprawdzał jak wyszło. Dopiero zobaczył je w dniu 5 sierpnia (wg widzacych dzień urodzin Matki Bożej), kiedy jego kuzynka przeglądała jego zdjęcia zrobione na komórce. Twarz przypomina tę z Tihalijny, gdzie grupa w ogóle nie była, ale jest nieznacznie inna, a poza tym oczy są jak osoby żywej. dzieckonmp.wordpress.com

Zdumiewający wizerunek Matki Bożej z Medziugorja – świadectwa osób świeckich i ks. Adama Skwarczyńskiego

Te oczy – niezwykła fotografia

Więcej wiadomości nt. wizerunku.