Martwa natura z oknem III

1 592,00 4 000,00 

Jak wiele innych prac prezentowanych na tej stronie, także i obraz „Martwa natura z oknem“ przejawia tak charakterystyczne cechy, jak ciepła, jesienna paleta barw i dynamiczna kompozycja. Obraz wielkości 100 cm x 70 cm, wykonany techniką farb akrylowych na tekturze, przedstawia pozornie chaotyczny układ na pierwszy rzut oka przypadkowych przedmiotów codziennego użytku.

Chłodny błękit i zieleń, punktowane szarością metalowych elementów części centralnej przykuwa wzrok obserwatora, dzięki otaczającym go ciepłym, złocistym żółciom i brązom, ożywianym czerwienią jabłek. Zdecydowane i swobodne pociągnięcia pędzla tworzą intrygującą fakturę na powierzchni przedmiotów, równocześnie nadając całej scenie posmaku sennego marzenia. Gra kolorów i struktury farb zaprasza na wycieczkę w świat przefiltrowanego światła i nostalgicznego krajobrazu na wpół zapomnianego dnia.

Obraz „Martwa natura z oknem 3“ dzięki swojej tematyce i nieco impresjonistycznemu stylowi może stać się doskonałą ozdobą kuchni, lub innego pomieszczenia o rustykalnym charakterze.

Wyczyść
SKU: 672 Kategorie: ,

Dodatkowe informacje

Wariant

Oryginał z sygnaturą, Kopia obrazu, Wydruk z oryginału podmalowany przez Artystę

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Martwa natura z oknem III”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *