Realizacje 2021

Kościoł – współpraca z pracownikiem

Obrazy za zamówienie, współpraca z pracownikiem

Portret podwójny, realizacja Galeria Kobylarz, współpraca z pracownikiem

Wystawa w Millenium Holl w 2012 r

Renderedi – zdjecie i realizacja Galeria Kobylarz, współpraca z pracownikiem

Obraz Inspirowany Planeta Małp

Obraz Św. Stanisław

Ilustracja miś, współpraca z pracownikiem

Kartki okolicznościowe

Szlice rzeźby, rzeźba dla klienta indywidualnego

Obraz abstrakcyjny ze złotem

Kopia architektury

Kopia portretu

Kopia architektury

Kopia abstrakcyjna ze zdjęcia

W trakcie pracy nad serią prac do hotelu. W ciąży wysokiej kończę detale.

Obrazy dla hotelu The Brigh w Krakowie

Obraz to część wnętrza

Coraz bardziej świadome podejście do kwestii związanych z twórczością artystyczną sprawia, że unikatowe dzieła coraz częściej pojawiają się w domowych wnętrzach, hotelach czy biurach. Staramy się raczej unikać popularnych i dostępnych wszędzie prostych grafik, które zdobią wnętrza wielu domów.

Moda na industrializm

Podobnie tyczy się kwestia samego wystroju. Coraz chętniej stawiamy na minimalizm, surowe wnętrza, skromne, ale wyróżniające się wyposażenia z naturalnych materiałów. Połączenie surowego drewna, prawdziwej cegły i stali tworzy niesamowity klimat. Warto pamiętać, że obrazy nie są modnymi dodatkami, to także elementy wnętrza, które warto uwzględnić już na etapie projektowania. Obrazy, które zostały stworzone dla hotelu The Bright są świetnym przykładem jak mogą nadać wnętrzu klimatu i charakteru. Te dzieła przedstawiają charakterystyczną architekturę Podgórza. Na Tryptyku przedstawiony jest Rynek Podgórski oraz most, który idealnie wpisuje się w industrialny klimat. Pozostałe dyptyki to utrwalenie widoku na Wisłę z elementami architektury. Te dzieła z uwagi na bardzo wyważoną kolorystykę, stanowią spójną całość z całym klimatem wnętrza.

Mocny akcent – rama

Rama obrazu potrafi jeszcze bardziej nadać mu charakteru. W przypadku tych prac postawiliśmy na prostotę – miedziana rama świetnie kontrastuje z jasnym obrazem. Jednocześnie pasuje do wnętrza surowego i industrialnego. Zajmujemy się oprawianiem prac na miejscu. To nie tylko zabezpieczenie dzieła, ale tak naprawdę jego kontynuacja. To razem tworzą spójną całość. Mamy wiele ram do wyboru, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie i dobierzemy materiały. Do wnętrz industrialnych świetnie pasują ramy w kolorze miedzi, z przetarciami, ale także niesamowicie prezentuje się ponadczasowa czerń. Dodatkowo rama to też element, który jeśli będziemy chcieli coś zmienić we wnętrzu, można wymienić. Zmiana materiału czy koloru potrafi zdziałać prawdziwe cuda.

Od projektu do realizacji

Dzieła sztuki coraz częściej są postrzegane nie jako dekoracja, tylko jako jeden z elementów wyposażenia. Dlatego warto uwzględnić je już na etapie projektowania. Współpracujemy z wieloma architektami i projektantami, dla których wykonujemy wizualizację wnętrz z konkretnymi dziełami. Dzięki temu od razu można otrzymać kompleksowy projekt, gotowy do zaprezentowania.