Tytuł Najlepsi 2018 Oferteo

Tytuł Najlepsi 2018 Oferteo

Będąc na rynku już niespełna 2 rok zdobyłam jako firma tytuł Najlepsi 2018 . Jestem dumna z moich podwykonawców, firm współpracujących i z tego co dokonałam do tej pory, uznaję ten tytuł jako formę zauważenia.

czytaj dalej
Karykatury

Karykatury

Poniżej kilka przykładów moich karykatur, które wykonałam w maju i czerwcu tego roku. Karykaturę na 30 lecie ślubu rodziców z poniższego rysunku przedstawiam również na instagramie @katarzyna_kobylarz. Klientka udostępniła też reakcję rodziców podczas odbioru pracy.

czytaj dalej
Rzeźba abstrakcyjna

Rzeźba abstrakcyjna

Chciałam przedstawić moje ostatnie dzieło. Mianowicie Rzeźbę abstrakcyjną inspirowana rzeźbą abstrakcyjną III Katarzyny Kobro z 1927 r. oraz jedyną znaną mi realizacją w rozmiarze 60 cm w wersji Bolesława Utkina z 1969 roku. Rzeźba zostałą wykonana na zlecenie firmy z Rzeszowa, o której troszkę p…

czytaj dalej
Siła ogrodów i kwiatów

Siła ogrodów i kwiatów

Wiosna za nami i dlatego chciałam Wam przypomnieć moją serię obrazów inspirowanych ogrodami, kolorami ,słońcem które zrobiłam w 2017 r i pokzałam na indywidualnej wystawie w Centrum Promocji Kultury w Warszawie…. 🙂

Wystawa była zatytuowana “Ogrody Świata” i przedstawiona została na mojej i…

czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia serdeczne życzenia dla Was, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń 🙂 🙂 🙂 serdeczne uściski dla Wszystkich moich bliskich którzy w tym roku towarzyszyli mi i pozdrowienia dla osób lubiących moją twórczość. Wiele to dla mnie znaczy.

czytaj dalej

Wyślij zapytanie

Pin It on Pinterest

Share This